2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis
Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Į pradžią

NEĮgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba
          prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Kodas 300121001,
Švitrigailos g. 10,
03223 Vilnius,
tel.: 2333 320,
faks.: 2332 469,
el. p.: info@ndnt.lt
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2011-05-01
Iš viso: 879854
Šiandien: 773
Dabar: 6
 
Naujienos ir įvykiai
 
2014-12-18 Darbo laikas šventiniu laikotarpiu

 

Š. m. gruodžio 22 d. ir 29 d. asmenų prašymai pasibaigus nustatytam darbo laikui dvi valandas bus priimami papildomai. Gruodžio 31 d. dokumentai bus priimami įprastu darbo laiku.

 


Skaityti toliau >
2014-12-05 Dėl neįgalių asmenų automobilių kortelės išdavimo

 

Š. m. lapkričio 18 d. įsigaliojus Neįgalių asmenų automobilių statymo kortelės išdavimo tvarkos aprašo pakeitimams, kreipiantis į Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą dėl kortelės išdavimo, neįgaliojo pažymėjimą pateikti turi tik pensijos amžių sukakę asmenys, kuriems nustatytas didelių specialiųjų poreikių lygis. Pakeistas ir kortelės išdavimo laikas – nuo šiol ji išduodama per 20 darbo dienų.


Skaityti toliau >
2014-12-02 Ieškoma būdų objektyviau vertinti onkologinių ligonių darbingumo lygį

 

Reaguodami į pastaruoju metu viešojoje erdvėje padažnėjusias diskusijas ir komentarus apie darbingumo lygio nustatymą asmenims, sergantiems onkologinėmis ligomis, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (toliau – SADM) šio klausimo aptarti buvo susirinkę ministerijos vadovybės atstovai, SADM Socialinės aprėpties departamento ir Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos prie SADM (toliau – NDNT) vadovai.

Pasitarimo metu NDNT pavesta iki metų pabaigos atlikti statistinę analizę apie onkologiniais susirgimais sergantiems asmenims nustatytų darbingumo lygio procentų koreliaciją su ligos stadija. Darbingumo lygį NDNT nustato remdamasi asmenį gydančio gydytojo parengtu siuntimu ir prie jo pridėtais medicininiais dokumentais ir vadovaudamasi socialinės apsaugos ir darbo bei sveikatos apsaugos ministrų įsakymu patvirtinais ktiterijais. Todėl minėtos analizės rezultatai bus svarstomi kartu su Sveikatos apsaugos ministerija, kad būtų rasti optimalūs sprendimai ir kriterijai adekvačiam onkologinėmis ligomis sergančių asmenų darbingumo lygiui nustatyti arba kad būtų sudarytos galimybės ilgiau tęsti laikino nedarbingumo pažymėjimą.


Skaityti toliau >
 
Naujienų archyvas
Spausdinti
Naujienų prenumerata


 
 

2010.Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba
prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą
prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 
kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Sprendimas: Idamas
Naudojama Smartweb sistema