2018 m. sausio 23 d., antradienis
Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Į pradžią

NEĮgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba
          prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Kodas 300121001,
Švitrigailos g. 11E,
03228 Vilnius,
tel.: (8 5) 233 3320,
faks.: (8 5) 233 2469,
el. p.: info@ndnt.lt
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2011-05-01
Iš viso: 2279818
Šiandien: 95
Dabar: 32
 
Naujienos ir įvykiai
NDNT sutarė dėl artimiausių bendradarbiavimo veiksmų su „Neišnešiotukais“
2017-05-04

Gegužės 4 d.  Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos direktorius Manfredas Žymantas, direktoriaus pavaduotojas Alvidas Garšva ir Vilniaus II teritorinio skyriaus vedėja Daiva Valadkevičienė  susitiko su neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas“ prezidente Asta Speičyte-Radzevičiene ir atstove ryšiams su visuomene Jolanta Grigorjeviene.

Susitikimo tikslas buvo aptarti, su kokiomis problemomis susiduria neišnešiotų kūdikių, kurie turi negalią, tėvai. Kaip  sakė A. Speičytė-Radzevičienė, tokių kūdikių tėvai dažnai nežino, kur turi kreiptis, kad jų vaikams būtų nustatyta negalia, kokius dokumentus pateikti, kur ieškoti reabilitacinės pagalbos kūdikiams, ar tokius kūdikius auginantiems tėvams suteikiama psichologinė pagalba.

NDNT direktorius M. Žymantas, kalbėdamasis su „Nešnešiotukais“, pabrėžė, kad NDNT visada atvira bendradarbiauti ir atsakyti į visus neįgaliesiems rūpimus klausimus, kurie yra NDNT kompetencija, kartu identifikuojant problemas ieškoti jų sprendimų. „Kai suinteresuotos pusės atsakymų ieško kartu, tada ir sprendimai būna tinkamiausi“, – kalbėjo direktorius.

NDNT ir „Neišnešiotukai“ susitarė dėl tolesnio bendradarbiavimo ir numatė artimiausius veiksmus dėl neišnešiotų ir negalią turinčių kūdikių tėvų informavimo apie neįgalumo nustatymą. A. Speišytė-Radzevičienė, baigiantis susitikimui sakė: „Atvirai sakant, nesitikėjau, bet matau, kad jūs tikrai atviri ir tikrai norite su mumis bendradarbiauti“. 

 


Atgal Naujienų archyvas

Spausdinti
Naujienų prenumerata


 
 

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba
prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą
prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 
kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Sprendimas: Idamas
Naudojama Smartweb sistema