2014 m. rugsėjo 30 d., antradienis
Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Į pradžią

NEĮgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba
          prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Kodas 300121001,
Švitrigailos g. 10,
03223 Vilnius,
tel.: 2333 320,
faks.: 2332 469,
el. p.: info@ndnt.lt
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2011-05-01
Iš viso: 814219
Šiandien: 694
Dabar: 17
 
Naujienos ir įvykiai
 
2014-09-22 Azerbaidžaniečiai NDNT domėjosi negalios nustatymo klausimais

NDNT penkių dienų vizitą baigė Azerbaidžano Respublikos delegacija, vadovaujama Azerbaidžano Respublikos darbo ir socialinės gyventojų apsaugos viceministro Natigo Mamadovo.

Svečiai į Lietuvą susipažinti su negalios nustatymo sistema ir neįgaliųjų socialinės integracijos klausimais atvyko pagal Dvynių projektą „Parama Azerbaidžano socialinės apsaugos ir darbo ministerijai tobulinant medicininę – socialinę asmenų su negalia reabilitacijos sistemą“, finansuojamą ES lėšomis.

Azerbaidžaniečiai NDNT domėjosi darbingumo lygio nustatymo sistema, grindžiama psichosocialiniu modeliu. Ypatingo dėmesio sulaukė neįgaliųjų profesinės reabilitacijos poreikio nustatymas ir tokios reabilitacijos vykdymas.

Delegacijos nariams buvo sudaryta galimybė ne tik susipažinti su teoriniais ir praktiniais NDNT veiklos klausimais teritoriniuose skyriuose, bet ir apsilankyti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Reabilitacijos klinikoje, VšĮ Vilniaus psichosocialinės reabilitacijos ir Valakupių reabilitacijos centruose, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Vaikų ligoninės Vaikų fizinės medicinos ir reabilitacijos centre. Svečius taip pat domino socialinės senyvo amžiaus žmonių  globa mūsų šalyje – apie juos diskutuota Gerontologijos ir reabilitacijos centre Vilniuje.

Svečiai iš Azerbaidžano pagal minėtą Dvynių projektą mokomojo vizito NDNT lankėsi jau antrą kartą.


Skaityti toliau >
2014-09-10 NDNT siekia efektyvesnio bendradarbiavimo

 

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos (toliau – NDNT) direktoriaus pavaduotojas Alvidas Garšva, Vilniaus  teritorinių skyrių vedėjai bei Metodikos ir informatikos skyriaus atstovai susitiko su Vilniaus miesto savivaldybės Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinių išmokų ir Socialinės paramos skyriaus bei Socialinės paramos centro atstovais.

NDNT veiklos sritys (neįgalumo, darbingumo lygio, pirminių specialiųjų poreikių nustatymas) tiesiogiai susijusios su minėtų savivaldybės padalinių teikiamomis finansinėmis pagalbos priemonėmis, specialiųjų poreikių lygio nustatymu, socialinių paslaugų teikimu.

Pasitarimo dalyviai aptarė kylančias problemas institucijoms keičiantis elektroniniais duomenimis, galimybes dar labiau sumažinti asmenų su negalia administracinę naštą, numatė informacijos sklaidos būdus neįgaliesiems apie minėtų įstaigų veiklą ir teikiamas paslaugas.

NDNT ir savivaldybės atstovai susitarė dėl tolesnio bendradarbiavimo.


Skaityti toliau >
2014-09-03 NDNT kokybės vadybos sistema atitinka ISO reikalavimus

 

2014 m. rugpjūčio 26 d. tarptautinė sertifikavimo įmonė UAB „ DET Norske veritas“ atliko Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyboje (toliau – NDNT ) įdiegtos kokybės vadybos sistemos, atitinkančios standarto ISO 9001:2008 reikalavimus, persertifikavimo auditą. Sertifikavimo apimtis - neįgalumo lygio, darbingumo lygio, bendro pirminio specialiųjų poreikių, profesinės reabilitacijos paslaugų poreikio nustatymo ir kitų paslaugų, susijusių su negalia teikimas ir metodinės veiklos vykdymas.

Pagrindinės audito dėmesio sritys buvo NDNT vykdomos metodinės veiklos ir neatitikčių valdymo efektyvumas. Auditoriai NDNT įdiegtoje vadybos sistemoje neatitikčių nenustatė –ji atitinka standarto reikalavimus ir NDNT procedūras. NDNT išduotas tai patvirtinantis sertifikatas, kuris galioja iki 2017 m. rugpjūčio 31 d.


Skaityti toliau >
2014-05-19 NDNT direktorius Zdislavas Skvarciany dalyvavo ekspertų misijoje Azerbaidžane

 

Gegužės 19-23 d. Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos direktorius dr. Zdislavas Skvarciany Baku, Azerbaidžano Respublikoje, dalyvavo vykdomoje ekspertų misijoje pagal 2014–2015 m. Europos Komisijos Techninės pagalbos ir informacijos mainų priemonę (Dvynių projektas „Parama Azerbaidžano socialinės apsaugos ir darbo ministerijai tobulinant medicininę – socialinę asmenų su negalia reabilitacijos sistemą“).

Šiuo metu Azerbaidžanas negalios nustatymo srityje vykdo plataus profilio reformą. Dr. Z. Skvarciany kartu su ekspertais iš Prancūzijos ir Vokietijos teikė konstruktyvias konsultacijas šios srities specialistams.


Skaityti toliau >
2014-05-15 Organizuojami mokymai gydytojams, rengiantiems siuntimus į NDNT

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba,  įgyvendindama 2014 m. veiklos plano priemones,  parengė mokymų asmens sveikatos priežiūros įstaigų (ASPĮ) gydytojams siuntimų pildymo klausimais  programą ir mokymų planą.

Su programa ir planu galite susipažinti čia:                            

Mokymų ASPĮ gydytojams siuntimų pildymo klausimais programa

Mokymų ASPĮ gydytojams siuntimų pildymo klausimais planas .


Skaityti toliau >
 
Naujienų archyvas
Spausdinti
Naujienų prenumerata


 
 

2010.Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba
prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą
prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 
kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Sprendimas: Idamas
Naudojama Smartweb sistema