2018 m. balandžio 25 d., trečiadienis
Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Į pradžią

NEĮgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba
          prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Kodas 300121001,
Švitrigailos g. 11E,
03228 Vilnius,
tel.: (8 5) 233 3320,
faks.: (8 5) 233 2469,
el. p.: info@ndnt.lt
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2011-05-01
Iš viso: 2534496
Šiandien: 3196
Dabar: 32
 
Naujienos ir įvykiai
Kolegialus neįgaliųjų organizacijų ir NDNT darbas – konstruktyviau sprendžiami negalios nustatymo klausimai
2017-09-28

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba neįgaliųjų organizacijas yra pakvietusi sudaryti bendradarbiavimo sutartis. Šiandien, rugsėjo 28 d., jų pasirašyti atvyko Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos ir Lietuvos psichikos negalios žmonių bendrijos „Giedra“ vadovai. Rugsėjo 26 d. bendradarbiavimo sutartys pasirašytos su Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjunga, Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija, Lietuvos kurčiųjų sporto komitetu, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“ ir Lietuvos diabeto asociacija.

Sutartimis šalys įsipareigojo rengti bendrus projektus, renginius, dalyvauti bendrose darbo grupėse, keistis informacija, vieni kitiems teikti konsultacijas. Kad negalios nustatymo sistema ir procedūros visiems būtų aiškios ir skaidrios, sutartyje numatyta galimybė ją pasirašiusių neįgaliųjų organizacijų atstovams stebėtojų teisėmis dalyvauti NDNT teritoriniams skyriams atliekant asmens neįgalumo, darbingumo lygio ar specialiųjų poreikių vertinimą (jeigu asmuo, kurio negalios vertinimas bus atliekamas, pateiks raštišką sutikimą dėl atstovo dalyvavimo).  Minėtų organizacijų atstovai stebėtojų teisėmis taip pat galės dalyvauti ir priėmimo konkursuose į NDNT teritorinių skyrių valstybės tarnautojų pareigas.

 Glaudesnis neįgaliųjų organizacijų ir NDNT bendradarbiavimas leis kolegialiai ir konstruktyviai spręsti negalios nustatymo klausimus. 


Atgal Naujienų archyvas

Spausdinti
Naujienų prenumerata


 
 

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba
prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą
prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 
kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Sprendimas: Idamas
Naudojama Smartweb sistema